آکاایران:  اسلیم داون سرکه سیب

90 قرص
کمک به تنظیم و تعادل وزن بدن. این ترکیب باعث تخلیه چربی از بدن می شود و بدین وسیله به کاهش وزن و سلامت بدن کمک می کند.

آکاایران: مکمل های جهت لاغری

ادامه مطلب :مکمل های جهت لاغری

بیش از 2000 سال است که بشر از این ترکیب استفاده می کند و برای کنترل وزن در افرادی که رژیم غذایی خاصی را دنبال می کنند و یا مصرف توام با سایر محصولات اسلیم داون جیمسون کاملا مناسب و مفید است. این فرمول جیمسون حتی برای بچه ها ، افراد با فشار خون بالا و نیز افراد دیابتی کاملا مناسب است. برای اثر بیشتر توصیه می شود که 2-3 لیوان اضافی آب در روز مصرف شود.

اسلیم داون سرکه سیب سوپر
90 کپلت
این ترکیب مشابه سرکه سیب است با این تفاوت که توسط یک ترکیب چربی سوز گیاهی نیز تقویت شده است.

کپسول لاغری سرکه سیب مکمل های کاهش وزن
120 عدد کپسول 120 گرم

فواید کپسول سرکه سیب :حتما باید شنیده باشید که روزی یک عدد سیب بخورید تا بیمار نشوید.کپسول لاغری سرکه سیب دارای مواد معدنی بسیاری بوده وعلاوه بر خواصی که سرکه بر روی دستگاه های تصفیه کننده خون دارد ، یک اسید استیک سالم و ملایم است و بر روی کبد و کیسه صفرا اثر فعال کننده دارد و به مقدار قابل توجهی دارای پتاسیم-فسفر-کلرور منیزیم-کلرورسدیم-گوگرد-ویتامین های گروه B و ویتامین D می باشد. باید گفت این مواد موجود در کپسول سرکه سیب موجب طراوت و نشاط سلول های بدن شده و می تواند دستگاه گوارش را فعال نموده و اثری فوق العاده بر روی هضم مواد چربی-گوشتی وپروتئینی داشته باشد . این محصول به طور کلی از 7 تا 8 درصد اسیداستیک ترکیب شده است ونیز دارای مقداری اسیدمالیک-اسیدسیتریک-اسیدسولسینیک و اسید تارتریک می باشد.اسید استیک در این کپسول محرک و فعال کننده سلول های کبدی می باشد و در نتیجه موجب بالا رفتن سوخت و ساز بدن و دفع مواد سمی موجود در غذاها از راه روده ها می گردد و به این دلیل مواد سمی در خون پایین می آید.این مواد سمی غذائی عبارتند از:اوره-اسید اوریک و چربی خون.بسیاری از متخصصان مواد غذایی بر این عقیده اند که مقدار کمی سرکه هر روز باید همراه غذا مصرف شود تا نه تنها ترشحات غدد معده-کبد-لوزالمعده و غده روده ها زیاد شده و مواد غذایی خوب هضم شوند بلکه موجب دفع اوره و هضم چربی در خون نیزگردد.علاوه بر این ها … کپسول لاغری سرکه سیب اثری حیاتی در حفظ طراوت بدن دارد ، چرا که گوگرد در طراوت پوست نقش مهمی دارد و این کپسول دارای گوگرد کافی می باشد وکلرور منیزیم که از عوامل حفظ جوانی است که در این کپسول لاغری به مقدار کافی وجود دارد. گفتنی است که ویتامین های B -کلسیم و فسفر در احساس نشاط و رفع خستگی بدن بسیار موثر است. این کپسول لاغری با بهره مندی از خواص سرکه سیب و سایر مواد تنظیم کلسترول خون با ایجاد تعادل و دفع چربی های بدن اندامی متناسب و در خور را برای شما به ارمغان می آورد.

طرز مصرف :روزانه 1- 2 عدد از کپسول را به همراه غذا بخورید. در وعده های ظهر و شام

محتویات :دی کلسیم فسفات ، سلولوس گیاهی ، اسید استیریک سبزیجات ، کروسکارملوس ، سیلیکا ، منیزیم استیریت طبیعی غنی شده از گیاهان دارویی .
حاوی سرکه سیب : پتاسیم ، سدیم ، سلیس ، کلسیم ، منیزیم ، اکسید فریک ، الومین کلر، اسید فسفریک ، اسید گالولیک ، اسید مالیک ، گلوکز ، ساکاروز ، و انواع ویتامینها از قبیل A, B, PP, B5, H

توجه :- تاکنون هیچگونه عوارض جانبی از مصرف این دارو گزارش نشده است .
– خانم های باردار و افرادی که تحت معالجه می باشند با مشورت پزشک از این محصول استفاده نمایند.
– این دارو کاملا بی خطر بوده و اجرای تشکیل دهنده آن 100% طبیعی و گیاهی می باشد .
– مصرف این دارو برای افراد زیر 14 سال توصیه نمی شود .
– دارو های گیاهی ممکن است که برای بدن مضر نباشند ولی مصرف بیش از اندازه آنها امکان دارد در فعالیت اعضای بدن اختلال به وجود آورد پس توصیه می شود روزانه بیشتر از دو عدد کپسول مصرف ننمائید
– دور از نور مستفیم آفتاب و در جای خشک و تاریک نگاه داری شود.

مکمل نوین سرکه سیب به همراه ویتامین c جهت هضم غذا و لاغر شدن مصرف دارد
نحوه مصرف: روزی 1 تا 2 کپسول همراه غذا با مقدار زیادی آب

.

منبع :

منبع : بخش ورزش آکاایران
برچسب :