روش های جدید کاهش وزن و سایز - کاهش وزن کمر و باسن و ران - آکا
روش های جدید کاهش وزن : تمرین کردن روی توپ های مخصوص حفظ ثبات و تعادل حین تمرین شما را وادار می کند که همه عضلات شکم و کمرتان را به کار بیندازید,

آکایران : 

 

آکاایران: روش های جدید کاهش وزن و سایز

 

راهکار برای کاهش سایز دور کمر و باسن و ران ها

 

بنا به گزارش آکاایران : » جدیدترین تحقیقات : به طور متوسط 5 جلسه 30 دقیقه ای در هفته تمرینات هوازی شدید انجام دهید آنقدر که عرقتان را درآورد به اضافه دو جلسه در هفته تمرینات بدنسازی برای کل بدن اما اگر می خواهید وزنتان را پایین بیاورید بهتر است مدت زمان جلسات تمرینات هوازی خود را به 1 ساعت برسانید.

 

» تمرینات هوازی و بدنسازی : برای تمرینات هوازی خود از تمرینات ترکیبی با سرعت های مختلف و برای تمرینات استقامتی و بدنسازی خود از چرخه های تمرینی استفاده کنید.

 

» تمرین کردن با توپ : تمرین کردن روی توپ های مخصوص حفظ ثبات و تعادل حین تمرین شما را وادار می کند که همه عضلات شکم و کمرتان را به کار بیندازید ، پلانک یکی از بهترین حرکت هایی است که می توانید با این توپ ها انجام دهید.

 

» حرکت پلانک روی توپ : در حالت پلانک قرار بگیرید یعنی کف دست ها را روی زمین دقیقاً پایین تر از شانه ها قرار دهید ، پشتتان کاملاً صاف باشد ، شکم را سفت کنید و بدن کاملا در موازات زمین قرار گیرد و پاها به صورتی کشیده شوند که مچ به پایین آن روی توپ قرار گیرد. 30 تا 60 ثانیه به این حالت باقی بمانید و شکم را کاملا سفت کرده و تو بکشید سپس  رها کنید.

 

,روش,جدید,کاهش,ورزش بانوان

 

» هرچه عضلات بیشتری داشته باشید کالری بیشتری میسوزانید و استخوانهایتان هم استحکام بیشتری خواهند داشت :  دو تا سه جلسه در هفته تمرینات سخت بدنسازی به اضافه ترکیبی از تمرینات هوازی با شدت متوسط مثل پیاده روی سریع  ، دوچرخه سواری یا شنا حداقل سه جلسه 30 تا 45 دقیقه ای در هفته.

 

» کم کردن سریع سایز : برای دستیابی به این هدف باید سه  نکته را در نظر داشته باشید ، اول دنبال کردن یک رژیم غذایی است که در آن از حداقل کربوهیدرات های تصفیه شده مثل نان سفید و ماکارونی و بیشترین میزان میوه جات و سبزیجات استفاده شده باشد و مقدار پروتئین آن هم متوسط باشد و روزانه نباید بیش از 1500 کالری مصرف کنید.

دوم اینکه دوبار در هفته تمرینات بدنسازی برای کل بدن را انجام دهید و مقدار استراحت بین ست ها را تا حدامکان کاهش داده یا حذف کنید و آخر اینکه سه جلسه در هفته تمرینات ترکیبی را انجام دهید ، این برنامه را به دقت دنبال کنید و خواهید دید که در چند هفته به هدفتان دست پیدا میکنید.

 

» بدنسازی حرفه ای : سرعتتان را پایین بیاورید و در اوج تمرین یک لحظه مکث کنید ،  اکثر افراد خیلی سریع از این نقطه میگذرند ، به همین دلیل از دامنه حرکت بیشتر از عضلات استفاده می کنند و این مسئله ممکن است منجر به بروز آسیب دیدگی شود ، در اوج انقباض یک لحظه مکث کنید و بعد به نرمی وزنه را پایین بیاورید.

 

» از بین بردن سلولیت ( برجستگی های چربی ) : ماساژ قسمت هایی از بدن که سلولیت دارد با به جربان انداختن مایعات بدن باعث میشود بافت های پیوندی دوباره آبدار و سفت شوند ، البته این کار باعث لاغرتر شدن شما نخواهد شد اما به از بین بردن سلولیت ها و پستی بلندی های روی پوستتان کمک می کند.

 

» تمرینات سریع : این تمرین چرخشی مخصوص کل بدن برای روزهایی که زمان کمتری را میتوانید صرف ورزش کنید عالی است ، هرکدام از این تمرینات را در یک دقیقه انجام دهید و دو تا سه بار کل چرخه را تمام کنید.

اسکات (15 تا 20 تکرار) ، شنا ((10 تا 15 تکرار) ، پلانک (30 تا 60 ثانیه) ، لانژ (15 تکرار برای هر طرف) ،  پُل (15 تا 20 تکرار)
 
 

منبع :

منبع : بخش ورزش آکاایران
برچسب :