ورزش برای ران پا، حرکات ورزشی برای کوچک کردن ران و باسن بانوان - ورزش آکا
ورزش برای ران پا,حرکات ورزشی برای ران پا,ورزش ران و باسن,ورزش برای ران و باسن,ورزش برای لاغری ران پا,ورزش برای سفت شدن ران پا,ورزش ران پا,ورزشی برای لاغری ران پ

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی در مورد ورزش برای ران پا را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

ورزش - بدنسازی بانوان - حرکات ورزشی برای کوچک کردن ران و باسن بانوان

 اگر به دنبال لاغر کردن ران و باسن هستید و یا در مجموع  می خواهید پایین تنه خود را لاغرتر کنید، پاهای باریک و باسنی سفت به دست آورید.این تمرینات به شما کمک می کند تا در کنار تمرینات هوازی چربی های باسن و ران را بسوزانید و پایین تنه ای خوش ترکیب و سفت داشته باشید.

در این مقاله 4 حرکت برای کوچک کردن باسن و رانهایتان می خوانید، اگر شما دارای باسن و ران های بزرگی هستید و از این موضوع ناراحت هستید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم... 

ورزش ران و باسن

راز داشتن ران هایی باریک تر

می توانید دستگاه های کاهش وزن را رها کنید و از وزن خودتان برای رسیدن به پاهایی لاغر استفاده کنید. بنا به گفته سایتز، راز داشتن ران هایی باریک رویکردی 3 بعدی به حرکات قسمت پایینی بدنتان است.

متخصص تناسب اندام می گوید:" روی سه  قسمت از پاها تمرکز می کنیم : جلو(ماهیچه چهار سر ران)، عقب(ماهیچه همسترینگ) و قسمت بیرونی (ماهیچه سرینی بزرگ- تورفتگی کوچکی در قسمت بیرونی). برای داشتن ران هایی محکم، پنج تمرین زیر را توصیه می کنم. و در انتها کششی اضافی برای ایجاد ران هایی زیبا و کشیده!"

آیا از کوچک کردن باسن و رانهایتان ناامید شده اید؟ ما در اینجا تحقیقی که در دانشگاه کارولینای شمالی انجام شد و موثر ترین حرکات برای کوچک کردن باسن و رانها را معرفی کرد، به شما آموزش میدهیم.درحقیقت،انجام این حرکات در 10 دقیقه ماهیچه ها را تا 30 درصد بیشتر از ورزشهای سنتی فعال می کند.این حرکات را 4 الی 5 بار در هفته انجام دهید.محققان میگویند که با شروع این حرکات کمتر از 2 الی 4 هفته باسن و رانهای مورد دلخواهتان را خواهید داشت.

تمرین را شروع کنید
وسایل مورد نیاز: یک نوار محکم، دمبل 5 الی 10 پوندی و یک صندلی که البته دو وسیله آخر اختیاری است.
چگونگی انجام آن: 8 الی 12 بار این حرکات را روی دو پهلویتان انجام دهید. 3 بار در هفته و روزی دو بار (می تواند پشت سر هم هم نباشد) انجام دهید. 
برای گرفتن نتیجه سریع: 3 بار در روز و به مدت 30 الی 60 دقیقه مثل پیاده روی و دوچرخه سواری که بیشتر روزهای هفته می شود انجام داد.


1. حرکت اصلی: به پهلو بخوابید و پایتان را بالا بگیرید.
به پهلوی راستتان بخوابید درحالیکه پای راستتان روی زمین باشد، بازوی راستتان را  خم کنید درحالی که سرتان دست راستتان را نگه داشته است. برای تعادل بیشتر دست چپ روی زمین در جلوی قفسه سینه باشد.پای چپ را بالا بگیرید،پایتان را خم کنید درحالیکه به باسنتان فشار وارد شود. مکث کنید، سپس آرام پایتان را پایین بیاورید.حرکت را کامل کنید سپس با جهت دیگر این حرکت را انجام دهید.

 
حرکت را سخت تر کنید

دو پایتان را بالا ببرید: اول پایتان که بالاست بالا نگه دارید، پایتان را که پایین است به آن یکی پایتان که بالاست برسانید، مکث کنید و سپس یکی از پاهایتان را پایین بیاورید.

حرکت را آسان کنید
پایتان که بالاست تا درجه خم کنید و با آن پایتان که خم شده بالا ببرید.

akairan

ورزش برای ران پا

2. حرکت اصلی:
دور پاهایتان یک نوار ببندید.
با بندی که دور پایتان بسته اید بایستید.و بند را محکم دور ساق پایتان ببندید. دستهایتان را هم به اندازه عرض شانه به طرف جلو بکشید. در حدود 3 فوت به سمت راست قدم بردارید سپس زانوهایتان را خم کنید و روی باسنتان بنشینید تا رانهایتان با سطح زمین موازی شود، زانوهایتان را پشت پنجه پا نگه دارید. چند لحظه به سمت پایین بمانید و پای چپتان را بردارید. گامهایتان را به سمت راست بردارید سپس جهتتان را عوض کنید و این کار را تکرار کنید.

 
حرکت را سخت تر کنید
زانوهایتان را 45 درجه خم کنید و بیشتر از پهنای باسنتان گام بردارید.

حرکت را آسان کنید
بعد از اینکه با پای راست قدم برداشتید، بایستید و پای چپتان را به پهلو بلند کنید تا تعادلتان برقرار شود. حرکت را تکرار کنید و  پای راستتان را بلند کنید. 

akairan

ورزش ران و باسن

 
3. حرکت اصلی: تعادل
روی پای راستتان تعادلتان را برقرار کنید،زانوی چپتان را خم کنید و پای راستتان را چند اینچ از سطح زمین بالا نگه دارید.پشتتان را صاف نگه دارید،آرام روی پای راستتان بنشینید، زانوی راستتان را حدود 45 درجه خم کنید.مکث کنید سپس روی پاشنه راستتان فشار وارد کنید تا بایستید.هر حرکت را کامل انجام دهید سپس جهتتان را تغییر دهید.

 
حرکت را سخت تر کنید
حرکت را با برداشتن یک دمبل در هر دستتان کامل کنید.

حرکت را آسان کنید
پنجه پای چپتان را روی زمین بگذراید و استراحت کنید اگر لازم بود یک صندلی یا چارپایه برای تعادل استفاده کنید.
 

akairan

ورزش برای ران پا

 
4. حرکت اصلی: تلاش بر روی یک پا
روی پای راستتان تعادلتان را برقرار کنید.درحالیکه زانویتان راحت است و دستانتان به کمرتان و پای چپتان به طرف بیرون بالا آمده است.رانهایتان را محکم کنید و کمرتان را صاف نگه دارید، مفصل های رانهایتان به سمت جلو باشد،دست چپتان را به سمت پای راستتان پایین بیاورید. دستتان را به سمت پای راستتان بکشید.همه این حرکات را روی پای راست انجام دهید سپس جهتتان را عوض کنید.

 
حرکت را سخت تر کنید
دو دستتان را به کف زمین برسانید درحالیکه که در هر دستتان دمبل وجود دارد.

حرکت را ساده کنید
دستتان را پشت یک صندلی برای برقرار کردن تعادل بیشتر استراحت دهید

akairan

ورزش برای ران پا

توصیه های ورزشی برای ماه مبارک رمضان -آکا

توصیه های ورزشی برای ماه مبارک رمضان -آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
توصیه های ورزشی,ورزش ماه رمضان ,توصیه های ورزشی برای ماه رمضان,ورزش کردن در ماه رمضان,کلاس های ورزشی در ماه رمضان
چند توصیه ورزشی برای فصل بهار -آکا

چند توصیه ورزشی برای فصل بهار -آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برنامه ورزشی,برنامه ورزشی برای لاغری,برنامه ورزشی برای کاهش وزن,برنامه ورزشی هوازی,برنامه ورزشی لاغر شدن,برنامه ورزشی بدون وسایل,برنامه ورزشی ساده
توصیه های ورزشی برای افراد تنبل -آکا

توصیه های ورزشی برای افراد تنبل -آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ورزش کردن,فواید ورزش کردن,بهترین زمان ورزش کردن,خواص ورزش کردن,دلایل خوب ورزش کردن,نحوه ی ورزش کردن,اهمیت ورزش کردن و فواید آن,اهمیت ورزش کردن
توصیه هایی برای انجام حرکات ورزشی در محیط کار -آکا

توصیه هایی برای انجام حرکات ورزشی در محیط کار -آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
حرکات ورزشی،تمرینات ورزشی،حرکات ورزشی برای کارمندان،ورزش در محل کار،ورزش کارمندان،تناسب اندام برای کارمندان،حرکات ورزشی در محیط کار،ورزش عمومی،دانستنیهای ورزشی
توصیه های ورزشی برای سالمندان -آکا

توصیه های ورزشی برای سالمندان -آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فواید ورزش,فواید ورزش کردن,فواید ورزش چیست,فواید ورزش در زندگی,فواید ورزش در ارامش روانی,اهداف و فواید ورزش,اهمیت و فواید ورزش,فواید ورزش در سلامتی
توصیه های  ورزشی برای مادران پر مشغله -آکا

توصیه های ورزشی برای مادران پر مشغله -آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ورزش کردن,فواید ورزش کردن,خواص ورزش کردن,نحوه صحیح ورزش کردن,دلایل خوب ورزش کردن,درباره ورزش کردن,نحوه ی ورزش کردن,نکاتی در مورد ورزش کردن
۵ توصیه ورزشی برای فصل پاییز -آکا

۵ توصیه ورزشی برای فصل پاییز -آکا

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ورزشهای پاییزی,ورزش در فصل پاییز,ورزش درهوای سرد, کاهش وزن, راههای افزایش کالری سوزی, ورزشهای مناسب فصل سرما,
صفحه 1 از 1
منبع : بخش ورزش آکاایران
برچسب :