تبدیل چربی های اضافه به عضله - آکا
دلایل هورمونی,ذخیره,سادگی,البته,مستقیمی,نشانه,بگوییم,صحیح و درستی می توانید
چطور چربی های اضافه را تبدیل به عضله کنیم؟
 
 

 
 
شما به سادگی و با انجام دادن کارهای صحیح و درستی می توانید چربی های شکمی تان را نابودکنید .

 


 
شما به سادگی و با انجام دادن کارهای صحیح و درستی می توانید چربی های شکمی تان را نابودکنید .
 
اگر شکم بزرگی دارید نشانه ای بارزی از این موضوع می باشد که در بدن شما چربی های زیادی ذخیره شده اند البته لازم به ذکر است که بگوییم برخی از چربی هایی که در شکم افراد ذخیره شده است به دلایل هورمونی می باشد زیرا هورمون در این امر تاثیر مستقیمی دارد .
 
اگر چربی های شکمی شما به علت چاقی و پر خوری به وجود آمده است برای اینکه این چربی های اصافه را از دور شکم تان از بین ببرید باید در وحله ی اول :

یک مشمایی را به دور شکمتان ببندید تا بدن در اثر عرق کردن و تعریق بالا ،چربی های اضافی خود را از دست بدهد . این که بدن تان را از چربی خارج سازید و به عضله تبدیل کنید کار بسیار سختی می باشد و نیاز مند صبر و حوصله بسیار می باشد .
 
در وحله ی اول باید چربی های اضافی را بسوزانید و سعی کنید که چربی تازه ای را به این ذخیره ی چربی اضافه نکنید . برای این که بدن تان را به حالت عضله ای تبدیل کنید شما نیازمند یک برنامه ی مدون هستید
 
برای این که یک عضو تبدیل به عضله شود در ابتدا باید این ماهیچه تقویت شود و از لحاظ قدرت بدنی نیروی آن افزایش یابد. و ماهیچه در هیچ صورتی تقویت نمی شود جز به وسیله ورزش مداوم و پیاپی . البته ورزش هایی مختلف و متفاوتی  برای افرادی که می خواهند بدن شان عضله ای شود وجود دارد . برای این که لاغر شوید باید کالری که می سوزانید بیش از کالری مصرفی در هر روز تان باشد .
 
همان طور که گفته شد ، شما برای این که ماهیچه تان را به عضله تبدیل کنید، باید ورزش کنید البته نه هر ورزشی باید دقت داشته باشید که ورزش هایی مانند یوگا باعث عضله شدن چربی هایتان نمی شود . شما باید ورزش هایی را انجام دهید که در آنها فعالیت زیاد است ، تا با کمک این فعالیت و جنب و جوش به هدف خود برسید .
 
بخصوص در ابتدا باید چربی های دور کمر و شکم تان را از بین ببرید زیرا در بدن یک ورزشکار اولین نقطه ای که دیده می شود و به چشم می آید این ناحیه می باشد . ورزش هایی مانند : بدن سازی ، ایروبیک ،پیاده روی ، دو و حتی رقص از جمله ورزش هایی می باشند که سبب می شوند چربی های تان از بین روند .

در ابتدای ورزش تان ، تمام قسمت های بدن تان را اندازه بگیرید و این تغییرات را هر دو هفته یک بار ثبت کنید تا ساده تر متوجه تغییرات بدن تان شوید .

نکته ی بعدی راجع به مواد غذایی می باشد که میل می کنید شما باید به مواد غذایی تان نیز دقت داشته باشید و یک رژیم غذایی متناسب  را دنبال کنید . یا برعکس اگر شما زیاد لاغر هستید نیز باید یک رژیم مناسب را دنبال کنید تا بدن تان به حالت عضله ای تبدیل شود .
 
باید تغذیه و ورزش با هم و پایاپای دیگری پیش برود تا تاثیر بیشتری داشته باشد .

منبع :
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : بخش ورزش آکاایران
برچسب :